Medarbejdere

Liste over samtlige medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Kousholt, Cecilie Kontor m.fl. kousholt@psy.au.dk 1350, 123
Krøjgaard, Peter Professor peter@psy.au.dk +4587165861 1350, 422
Kure, Nikolaj Ekstern lektor nikolajkure@hotmail.com +4520804806
Kvamme, Sinikka Lehmann Postdoc slk.crf@psy.au.dk +4587165778 1322, 225
Kvamme, Timo Lehmann Postdoc tlk.crf@psy.au.dk +4587159618 1322, 325
Ladegaard, Nicolai Lund Adjungeret lektor nicolai.ladegaard@ps.rm.dk
Lambek, Rikke Lektor rikkel@psy.au.dk +4587165815 1350, 334
Larsen, Lars Professor MSO larsl@psy.au.dk +4587165814 1350, 229
Larsen, Lene Holm Postdoc lenel@psy.au.dk 1351
Larsen, Thorbjørn Ph.d.-studerende tl@psy.au.dk +4587165838 1350, 514
Lassen, Nanna Fensman Ph.d.-studerende nfl@psy.au.dk +4587161337 1350, 226
Lauenborg, Anne Maria Videnskabelig assistent lauenborg.crf@psy.au.dk +4587161341 1322, 216
Lauritsen, Sannah Knutz Ph.d.-studerende sanlau@psy.au.dk +4587165086 1350, 529
Leth-Nissen, Astrid Bjørn Ekstern lektor a_bjoern@hotmail.com
Lindekilde, Rikke Ekstern lektor rili@psy.au.dk +4551544103
Lomholt, Johanne Jeppesen Lektor johanhj@psy.au.dk +4587165827 1343, 395
Lunde, Sigrid Juhl Adjunkt lunde@psy.au.dk +4587165956 1350, 331
Lundsgård, Louise Strøm Ph.d.-studerende louisestroem@psy.au.dk +4587165076 1340, 262
Madsen, Benedicte Lektor emeritus benedic@psy.au.dk
Madsen, Marianne Bjerregaard Projektkoordinator og sekretær marianne@psy.au.dk +4587165849 1343, 291
Magnussen, Freja Ilsing Ph.d.-studerende fim.crf@psy.au.dk +4587150085 7210, A207a
Marello, Madeline Marie Ph.d.-studerende au734167@psy.au.dk
Marschall, Henrik Ph.d.-studerende hmars@psy.au.dk +4587159749 1351, 413
Mehlsen, Mimi Yung Professor mimim@psy.au.dk +4587165874 1351, 315
Meier, Joachim Ekstern lektor joachimmeier@hotmail.com
Meistrup, Lise Isabella Ph.d.-studerende lime@psy.au.dk +4587159752 1350, 214
Mikkelsen, Mai Bjørnskov Postdoc mai@psy.au.dk 1350, 332
Mogensen, Sif Anna Ingibergsdottir Ph.d.-studerende sim.crf@psy.au.dk +4587168803 7210
Møller, Daniel Munkholm Akademisk medarbejder danielmunkholm@psy.au.dk +4587165226 1350, 424
Müller-Boysen, Thekla Josefine Ph.d.-studerende au711462@psy.au.dk
Munch Bach, Jonathan Ph.d.-studerende au542881@psy.au.dk 1350, 214
Neumann, Asger Juhl Ekstern lektor an@humanact.dk
Nico, Marie José Ekstern lektor sjolle4@msn.com
Nielsen, Amalie Psykolog amalie@psy.au.dk +4587166082 1343
Nielsen, Klaus Professor klausn@psy.au.dk +4587165832 1350, 224
Nielsen, Marianne Holst Ekstern lektor mhn@psy.au.dk
Nikolajsen, Andreas Tranberg Ph.d.-studerende an@psy.au.dk
Nockur, Laila Elina Adjunkt laila.nockur@psy.au.dk +4587165821 1350, 527
Nørskov, Caroline Cecilie Ph.d.-studerende cn@psy.au.dk +4587150193 1350, 320
Nygaard, Emma Elkjær Videnskabelig assistent emep@psy.au.dk +4587156661 1350, 326
Nygaard, Simon Elsborg Ekstern lektor simon.elsborg.nygaard@psy.au.dk +4550592455
Nygaard-Christensen, Maj Lektor mnc.crf@psy.au.dk +4587165769 1322, 318
O'Connor, Maja Professor maja@psy.au.dk +4587165309 1351, 319
OToole, Mia Skytte Professor mia@psy.au.dk +4587165289 1350, 326
Overgaard, Pia Wede Haug Frahm Ekstern lektor mail@piafrahm.dk
Ozer, Simon Lektor ozer@psy.au.dk +4587166175 1350, 521
Pacak-Vedel, Anna Ekstern lektor vedel.anna@hotmail.com
Pedersen, Christian Møller Ekstern lektor cmp@as3.dk
Pedersen, Kirsten Centersekretær kirsten@psy.au.dk +4587165882 1350, 420
Pedersen, Mads Uffe Professor mup.crf@psy.au.dk +4587165771 1322, 214