Medarbejdere

Liste over samtlige medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Fentz, Hanne Nørr Psykolog hanneno@psy.au.dk +4587166191 1350, 232
Forsberg, Mette Fruelund Ekstern lektor mettefruelund@hotmail.com
Frederiksen, Kirsten Søndergaard Adjunkt kf.crf@psy.au.dk +4587159613 1322, 218
Frelle-Petersen, Helle Ekstern lektor hfp@psykgruppen.dk
Gaïni, Laura Ph.d.-studerende lauragaini@psy.au.dk +4587150195 1350, 432
Goncalves Donate, Ana Paula Ph.d.-studerende apd.crf@psy.au.dk +4587168997 1322, 334
Green, Anders Christian Ekstern lektor andersgreen@gmail.com
Greve, Lea Tangelev Ph.d.-studerende leatg@psy.au.dk +4587159748 1350, 225
Grøn, Rasmus Thy Ph.d.-studerende rtg@psy.au.dk
Grzona, Palle Enemærke Ekstern lektor pg@humanact.dk
Hansen, Frederik Godt Postdoc fregodt@psy.au.dk +4587159747 1350, 230
Hansen, Mette Marie AC-fuldmægtig mettemarie@psy.au.dk +4587166228 1350, 525
Hartmann-Petersen, Terese Ph.d.-studerende hartmann@psy.au.dk +4587168812 1350, 522
Hauptmann, Line Kirstine Ekstern lektor linehauptmann@gmail.com
Helland Boelskifte, Line Ph.d.-studerende lh.crf@psy.au.dk +4587159631 1322, 321
Hem, Lars Ekstern lektor
Herbener, Arthur Bran Ph.d.-studerende abh@psy.au.dk +4587168967 1350, 325
Hertzum-Nielsen, Christian Pil Ekstern lektor christianpil87@gmail.com
Hesse, Morten Lektor mh.crf@psy.au.dk +4587165343 7210, A211a
Hjuler, Tirill Fjellhaugen Ekstern lektor tirill@psy.au.dk
Høgh-Olesen, Henrik Professor h2o@psy.au.dk +4587165802 1350, 519
Houborg, Esben Lektor eh.crf@psy.au.dk +4587165341 7210, A209a
Hougaard, Esben Professor esbenh@psy.au.dk 1350, 325
Jakobsen, Sarah Ph.d.-studerende sarahj@psy.au.dk +4587165817 1350, 325
Jensen, Dorthe Høj Ekstern lektor dhjensen@post9.tele.dk
Jensen, Heidi Eskegaard Sekretær heidiej@psy.au.dk +4587165996 1351, 428
Jensen, Kristian Haulund phd-studerende khj.crf@psy.au.dk +4587150086 7210, A211c
Jensen, Mette Lund Forsker metlunje@rm.dk
Jensen, Natascha Hareskov Ph.d.-studerende nhj@psy.au.dk +4587159615 1350, 216
Jensen, Rikke Amalie Agergaard Ekstern lektor rikkeamalie@live.dk
Jepsen, Ida Ph.d.-studerende ibj@psy.au.dk +4587164465 1350, 320
Jespersen, Mette Skovgaard Institutsekretær mette@psy.au.dk +4587165908 1350, 112
Jonasson, Charlotte Lektor charlotte@psy.au.dk +4587165834 1350, 534
Jønsson, Thomas Faurholt Lektor thomasj@psy.au.dk +4587165831 1350, 528
Jørgensen, Carsten René Professor carsten@psy.au.dk +4587165804 1350, 330
Jørgensen, Gitte Arildsen Institutsekretær gitte@psy.au.dk +4587165835 1350, 114
Kähler, Helena Grøn Ekstern lektor helena.g.thorsen@gmail.com
Kaiser, Alexander Pilgaard Ph.d.-studerende kaiser@psy.au.dk +4587165225 1350, 423
Karsberg, Sidsel Helena Lektor sk.crf@psy.au.dk +4587165413 1322, 320
Kiel, Lennart
Kingo, Osman Skjold Lektor osman@psy.au.dk +4587165862 1350, 426
Kirkegaard Jensen, Sarah Ekstern lektor sarah.kirkegaardjensen@gmail.com
Kjeldsen, Natja Ph.d.-studerende nbk.crf@psy.au.dk +4587159616 1322, 317
Klitmøller, Jacob Lektor jaklit@psy.au.dk +4587165371 1350, 220
Klode, Anne Ph.d.-studerende aklode@psy.au.dk +4587165446 1350, 228
Knountsen, Evangelia Kousounadi Videnskabelig assistent ekk.crf@psy.au.dk +4587165186 7210, A211c
Knutzen, Sofie Møgelberg Ph.d.-studerende sofie@psy.au.dk +4587159647 1351, 313
Kolind, Torsten Professor tk.crf@psy.au.dk +4587165767 1322, 334
Komischke-Konnerup, Katrine B Ph.d.-studerende kkomischke@psy.au.dk +4587159751 1351, 317
Korshøj, Nina Tvede Ph.d.-studerende ntk.crf@psy.au.dk +4587159617 1322, 217