Medarbejdere

Liste over samtlige medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Rosenkjær, Sophie Ph.d.-studerende sr@psy.au.dk
Thomsen, Kristine Rømer Lektor krt.crf@psy.au.dk +4587165447 1322, 222
Sabroe, Knud-Erik +4587166036 1351, 416
Salgado, Sinué Adjunkt sinue@psy.au.dk +4587165993 1350, 430
Schou, Sanne Ekstern lektor
Schrøder, Sidsel Akademisk medarbejder ss.crf@psy.au.dk +4587165339 7110
Sieg, Mette Ph.d.-studerende mettesieg@psy.au.dk +4587165229 1350, 323
Skov, Karina Berthu Ellegaard AC-medarbejder kh.crf@psy.au.dk +4587164985 1322, 223
Skov, Marie Ph.d.-studerende m.skov@psy.au.dk +4587165838 1350, 514
Skyt, Ina Ekstern lektor skyt@psy.au.dk 1351, 317
Sommer, Dion Professor sommer@psy.au.dk +4587165803 1350, 230
Sonne, Trine Postdoc trines@psy.au.dk +4587165361 1350, 424
Spindler, Helle Lektor hellesp@psy.au.dk +4587165829 1350, 324
Staal, Jeppe Ekstern lektor jeppestaal@hotmail.com
Stjerneklar, Silke Psykolog stjerneklar@psy.au.dk +4587165837 1343, 393
Svane, Riikka Pauliina Ph.d.-studerende riikka@psy.au.dk +4587165873 1350, 425
Søgaard, Thomas Friis Lektor tfs.crf@psy.au.dk +4587165315 1322, 316
Sørensen, Michael Mossing Ekstern lektor michaelmossing@psy.au.dk
Tauber, Nina Møller Ph.d.-studerende ninat@psy.au.dk 1350, 320
Thastum, Mikael Professor mikael@psy.au.dk +4587165846 1343, 329
Thom, Betsy Adjungeret professor B.Thom@mdx.ac.uk 1322
Thomsen, Dorthe Kirkegaard Professor dorthet@psy.au.dk +4587165792 1340, 349
Thylstrup, Birgitte Lektor bt.crf@psy.au.dk +4587165336 7110
Tramm, Gitte Ph.d.-studerende gitr@psy.au.dk +4587164462 1350, 326
Trettvik, Johan Ekstern lektor johan@trettvik.dk
Trillingsgaard, Tea Lektor teatri@psy.au.dk +4587165843 1350, 234
Tungjitcharoen, Worawach Ph.d.-studerende wortung@psy.au.dk +4587165225 1350, 423
Tønnesvang, Jan Institutleder, Professor jan@psy.au.dk +4587165796 1350, 523
Ubbesen, Mads Bonde Ekstern lektor madsbondeubbesen@gmail.com
Vallentin-Holbech, Lotte Postdoc lvh.crf@psy.au.dk +4587165409 1322, 211
Vase, Lene Professor lenevase@psy.au.dk +4587165828 1350, 316
Vedel, Anna Postdoc avedel@psy.au.dk +4587166173 1350, 226
Venema, Tina A.G. Postdoc a.g.venema@psy.au.dk +4587165961 1350, 524
Vestergaard Kristiansen, Martin Ph.d.-studerende martinvk@psy.au.dk +4587165317 1350, 214
Vinther, Line Øster Ph.d.-studerende livi@psy.au.dk +4587166101 1350, 222
Watson, Lynn Ann Lektor lynn@psy.au.dk +4587165881 1351, 426
Wellnitz, Kaare Bro Akademisk medarbejder kaare@psy.au.dk 1350, 514
Willert, Morten Ekstern lektor morten.willert@clin.au.dk +4578464283
Yde Højgaard, Jonas Ph.d.-studerende jonas@psy.au.dk +4587165786 1350, 218
Zachariae, Bobby Professor bzach@psy.au.dk +4587165878 1351, 318
Zaragoza Scherman, Alejandra Ekstern lektor alejandra@psy.au.dk
Zhang, Yibin Ph.d.-studerende yibin@psy.au.dk 1350, 529
del Palacio Gonzalez, Adriana Adjunkt apg.crf@psy.au.dk +4587165765 1322, 324
van Mastrigt, Sarah Lektor vanmastrigt@psy.au.dk +4587165845 1350, 512